O nás

Vážím si Vašeho zájmu a rád bych naší firmu představil. Na dopravním trhu působíme od začátku roku 1992. Skutečnost , že jsme byli jednou z prvních soukromých firem podnikajících v tomto oboru a přes všechny nástrahy vznikajícího svobodného podnikatelského prostředí stále včas plníme sliby i závazky, nás snad opravňuje doufat, že naše obchodní politika je správná a hlavně dobře akceptovatelná pro celou řadu stálých obchodních partnerů (JUTA a.s., BN INTERNATIONAL s.r.o, VISPA s.r.o, EKO-SERVICE 2000 s.r.o, FORTICA s.r.o, MOCHTOYS s.r.o.…)

Naše společnost Vám zajistí doručení kusových zásilek, jejichž váha se počítá na kila, stejně jako náklady u kterých je hmotnost větší než 25t a rozměry vyžadují režim nadrozměrných přeprav. Kromě dopravních služeb Vám zajistíme i účetní služby, jak jednoduchého tak i podvojného účetnictví

 Pro potřeby zákazníků vždy hledáme optimální logistické řešení. Tím se nám daří nepopulární náklady na dopravu snižovat. Protože používáme moderní telekomunikační metody sledování vozidel a jsme napojeni na několik mezinárodních databank, dokážeme podat informace o zásilkách stejně jako zorganizovat svoz jednotlivých balíků z domova i ze zahraničí. Pokud se rozhodnete použít služeb naší společnosti, budeme Vám k dispozici kdykoli a věřte, že uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Firma je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 19169

Vojtěch Zídka